Vylaďte své zdraví

Vylaďte své zdraví

 

 

Výrobky na přírodní bázi, které podporují tělo při návratu do rovnováhy a harmonie!  

-- vyrobeny výhradně z přírodních látek, zcela bez chemické stabilizace

-- vychází ze základních principů tradiční čínské medicíny

-- působí synergicky

-- velice účinné jednotlivě, avšak největší význam má jejich spolupůsobení

-- schválené a registrované v příslušných institucích (ZÚ Brno, SZÚ Praha, SÚKL Praha, MZ ČR)

-- kvalita prověřována v akreditovaných laboratořích

-- nenávykové, vhodné i pro děti

Kdy můžete výrobky užívat:

-- pro udržování dobrého zdraví a kondice

-- pro očistu organizmu

-- jako podpůrné přípravky při zdravotních potížích

-- pro radost ze života :)

Výrobky OKG jsou určeny na udržení rovnováhy a harmonie v organismu nebo na podporu těla při návratu do narušené rovnováhy a harmonie. Příznivě ovlivňují funkce jednotlivých orgánů i systémů v těle a harmonizují celkový stav organizmu.

Výrobky OKG se vzájemně doplňují a jsou určeny pro revitalizaci všech důležitých oblastí lidského organizmu. Každý přípravek působí hned na několik oblastí současně, je možné je použít i separátně, případně dle individuální situace vzájemně kombinovat.

 

Výrobky můžete nakupovat se slevou 40-50% (bez DPH)

ZAREGISTRUJTE SE ZDARMA ZDE: 

Registrace Vám umožní přístup do e-shopu společnosti OKG, kde nakupujete se slevou 40-50% (bez DPH), dále přístup k akcím a bonusům, příp.provizím ze svého nákupu. Dále máte k dispozici bezplatné konzultace ohledně výrobků, doporučeného dávkování, přístup k podrobným informačním materiálům atd. 

 

Máte-li zájem o ON-LINE KATALOG VÝROBKŮ, zašlete mi prosím e-mail, ráda Vám obratem zašlu odkaz na katalog. (Pokud jste již provedli registraci, katalog naleznete v Hlavním přehledu.) 


V případě dotazů se na mne prosím neváhejte obrátit, ráda Vám s čímkoli pomohu:

Markéta Tučková (03-028305), info@frekvencni-leceni.cz

 

 

Novinky

 • Termíny sezení zima 2020/2021
  Termíny sezení zima 2020/2021

  Termíny v období zima 2020/2021 se nyní výjimečně domlouvají individuálně (mimo rezervační formulář). Na info@frekvencni-leceni.cz prosím napište, jaké jsou Vaše možnosti (vč.víkendů) a ráda s Vámi termín doladím. Děkuji a těším se na Vás. (POZN:: TERMÍNY NYNÍ ONLINE OTEVŘENY POUZE PRO VARIANTU DISTANČNÍHO REKONEKTIVNÍHO LÉČENÍ)

 • Reconnective Healing - distanční sezení
  Reconnective Healing - distanční sezení

  Výhodou frekvencí Rekonektivního léčení je, že jsou nezávislé na času a místě, proto není nutné být v době sezení ve společné místnosti, zemi, kontinentu. Těmto sezením se říká distanční sezení, neboli sezení na dálku. Každé takové sezení přispívá k rozšiřování vědomí, soudržnosti a harmonie života Vašeho, Vaší rodiny, společnosti, celé planety. Termíny pro online rezervace jsou otevřeny v rezervačním formuláři, v případě zájmu o jiný termín pište prosím na info@frekvencni-leceni.cz. Těším se na Vás!

 • The Reconnection
  The Reconnection

  Chcete se posunout v osobním životě, ve vztazích, v kariéře nebo v podnikání? Proces THE RECONNECTION je evolučním procesem, který přináší harmonizaci a reorganizaci ve všech aspektech Vašeho života! Termíny pro online rezervace jsou otevřeny v rezervačním formuláři, v případě zájmu o jiný termín pište prosím na info@frekvencni-leceni.cz.) Těším se na Vás!