Další informace

Další informace

Základní informace:

Sezení probíhají v příjemných prostorách Rekonektivního Centra na adrese: Rekonektivní Centrum, Hybernská 24, Praha 1. Rekonektivní Centrum se nachází ve 3.patře.

Každé jednotlivé sezení trvá 30 minut, pro návštěvu Centra si však prosím vyhraďte min.50-60 minut. Absolvování sezení Vás nijak neomezí při Vašich dalších denních činnostech.

Užitečná doporučení k Vašemu sezení naleznete ZDE

Rezervace termínu:

Termín Vašeho sezení si prosím předem rezervujte. Rezervovat můžete on-line přes rezervační formulář ZDE , nebo e-mailem ( info@frekvencni-leceni.cz ) nebo telefonicky. Termín Vašeho sezení Vám bude písemně potvrzen. Pro rezervaci uveďte prosím Vaše celé jméno, telefonní číslo a e-mailovou adresu.

Je vhodné si rezervovat termíny pro všechna Vaše plánovaná sezení najednou, aby nedošlo k obsazení termínů jinými zájemci a abyste mohli všechna sezení absolvovat v doporučeném časovém rozmezí 7 až 10 dnů.

Pro proces The Reconnection-Znovunapojení si prosím rezervujte termíny ideálně ve dvou dnech za sebou. Proces je třeba dokončit nejdéle do 72 hodin.

Pokud nenajdete vhodný termín v online formuláři, zašlete prosím Váš požadavek e-mailem nebo zavolejte.  

Informace k úhradě:

Úhrada sezení probíhá před započetím sezení. Informace k úhradě naleznete ZDE

Dárkové poukazy:

Pokud byste rádi zakoupili sezení Rekonektivního léčení jako dárek, je možné vystavit dárkový poukaz elektronický nebo tištěný. Bližší informace k dárkovým poukazům naleznete ZDE.  

Další informace:

V případě osob s náročnějším zdravotním stavem je vhodné předem konzultovat vhodnost přesunu. Sezení Rekonektivního léčení je možné absolvovat na dálku bez osobní přítomnosti praktika a není nutné zatěžovat pacienta přesunem, je-li pro něj náročný. Efekt sezení na dálku je stejný, jako u sezení osobního.


ZAJÍMAVÉ VIDEO o Rekonektivním Centru a Rekonektivním léčení:  

VIDEO REKONEKTIVNÍ CENTRUM A REKONEKTIVNÍ LÉČENÍ 

Novinky

 • Online rezervace
  Online rezervace

  Nové termíny pro rezervace sezení budou opět otevřeny v březnu 2020. V případě jakýchkoli dotazů prosím pište na info@frekvencni-leceni.cz. 

 • Těším se na Vás V SOBOTU 21.9. a v NEDĚLI 22.9.2019 na festivalu Evolution v Holešovicích na stánku Reconnective Healing! :)
  Těším se na Vás V SOBOTU 21.9. a v NEDĚLI 22.9.2019 na festivalu Evolution v Holešovicích na stánku Reconnective Healing! :)

  V neděli v 15:30 hod můžete také v Hlavním sále navštívit zajímavou přednášku Dr.Erica Pearla na téma Rekonektivní léčení a The Reconnection. Informace k festivalu Evolution: https://www.festivalevolution.cz/

 • Výjimečná série prezentací po ČR a SR - osobně vede Dr.Eric Pearl a Jillian Fleer!
  Výjimečná série prezentací po ČR a SR - osobně vede Dr.Eric Pearl a Jillian Fleer!

  BRNO - sobota 14.9.2019, 17:00 - 20:00 hod. (Stará radnice - Křišťálový sál, 1. patro, Radnická 8-10, Brno) BRATISLAVA - neděle 15.9.2019, 18:00 - 21:00 hod. (Hotel Vienna House Easy, Galvaniho 28, Bratislava) PRAHA - čtvrtek 19.9.2019, 18:00 - 21:00 hod. (Dům Nadace ABF, Václavské náměstí 31, Praha 1) Registrace nutná!

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..