Další informace

Další informace

Základní informace:

Sezení probíhají v příjemných prostorách Rekonektivního Centra na adrese: Rekonektivní Centrum, Hybernská 24, Praha 1. Rekonektivní Centrum se nachází ve 3.patře.

Každé jednotlivé sezení trvá 30 minut, pro návštěvu Centra si však prosím vyhraďte min.50-60 minut. Absolvování sezení Vás nijak neomezí při Vašich dalších denních činnostech.

Užitečná doporučení k Vašemu sezení naleznete ZDE

Rezervace termínu:

Termín Vašeho sezení si prosím předem rezervujte. Rezervovat můžete on-line přes rezervační formulář ZDE , nebo e-mailem ( info@frekvencni-leceni.cz ) nebo telefonicky. Termín Vašeho sezení Vám bude písemně potvrzen. Pro rezervaci uveďte prosím Vaše celé jméno, telefonní číslo a e-mailovou adresu.

Je vhodné si rezervovat termíny pro všechna Vaše plánovaná sezení najednou, aby nedošlo k obsazení termínů jinými zájemci a abyste mohli všechna sezení absolvovat v doporučeném časovém rozmezí 7 až 10 dnů.

Pro proces The Reconnection-Znovunapojení si prosím rezervujte termíny ideálně ve dvou dnech za sebou. Proces je třeba dokončit nejdéle do 72 hodin.

Pokud nenajdete vhodný termín v online formuláři, zašlete prosím Váš požadavek e-mailem nebo zavolejte.  

Informace k úhradě:

Úhrada sezení probíhá před započetím sezení. Informace k úhradě naleznete ZDE

Dárkové poukazy:

Pokud byste rádi zakoupili sezení Rekonektivního léčení jako dárek, je možné vystavit dárkový poukaz elektronický nebo tištěný. Bližší informace k dárkovým poukazům naleznete ZDE.  

Další informace:

V případě osob s náročnějším zdravotním stavem je vhodné předem konzultovat vhodnost přesunu. Sezení Rekonektivního léčení je možné absolvovat na dálku bez osobní přítomnosti praktika a není nutné zatěžovat pacienta přesunem, je-li pro něj náročný. Efekt sezení na dálku je stejný, jako u sezení osobního.


ZAJÍMAVÉ VIDEO o Rekonektivním Centru a Rekonektivním léčení:  

VIDEO REKONEKTIVNÍ CENTRUM A REKONEKTIVNÍ LÉČENÍ 

Novinky

 • SEMINÁŘ REKONEKTIVNÍHO LÉČENÍ - O.N.E. EXPERIENCE (Praha 04.10.-06.10.2019)
  SEMINÁŘ REKONEKTIVNÍHO LÉČENÍ - O.N.E. EXPERIENCE (Praha 04.10.-06.10.2019)

  "The O.N.E. Experience" (Online program "Portal" + Živý seminář "Katalyzátor" se bude konat v Praze 04.10.-06.10.2019). 

 • Pozvánka k dalšímu povídání nad knihou "Šalamoun promlouvá" - ÚT 05.03.2019
  Pozvánka k dalšímu povídání nad knihou "Šalamoun promlouvá" - ÚT 05.03.2019

  V úterý 05.03.2019 od 18:00 do cca 20:00 hodin Vás opět zveme na další zajímavé povídání na téma knihy „Šalamoun promlouvá“, věnující se práci s léčivou energií, kterou napsali Dr.Eric Pearl a Frederick Ponzlov. Jedná se o sérii chanellingů a povídání na téma rovnováhy a integrity v našem životě. Můžete se zeptat i na to, co Vás zajímá o Reconnection Healing a The Reconection. Akce se koná v našem Rekonektivním Centru (Hybernská 24, Praha 1, 3.patro), vstup je zdarma, počet míst je omezen. Máte-li zájem se této akce zúčastnit, rezervujte si své místo na: INFO@FREKVENCNI-LECENI.CZ Těšíme se na Vás!

 • Video o Rekonektivním léčení a The Reconnection
  Video o Rekonektivním léčení a The Reconnection

  Podívejte se na zajímavé video natočené v našem Rekonektivním centru, kde se dozvíte řadu zajímavých informací o Rekonektivním léčení a o procesu The Reconnection.

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..