Dárkové poukazy

Dárkové poukazy

Sezení Rekonektivního léčení je originálním dárkem nejen k Vánocům ale i k jiným příležitostem nebo výročím. Je vhodnou příležitostí jak obdarovat Vaše blízké nebo odměnit Vaše zaměstnance či partnery. 

Objednávka poukazu:

Objednávku zašlete e-mailem na info@frekvencni-leceni.cz s poznámkou, že objednáváte sezení jako dárek a přejete si vystavit dárkový poukaz. Specifikujte prosím počet objednaných sezení (doporučený počet je 1 až ideálně 3 sezení), dále uveďte Vaše jméno a fakturační adresu, Váš telefonní kontakt, jméno obdarované osoby (pokud si ho přejete uvést na poukaz). Obratem obdržíte fakturu a po jejím zaplacení je poukaz obratem vystaven. Splatnost faktury je 3 dny.   

(Pokud objednáváte poukaz za firmu, uveďte, zda je firma plátcem DPH či nikoli).   

Vystavení a platnost poukazu:

Poukaz je vystaven cca do 2-3 dnů po přijetí úhrady objednaného sezení, může být na jméno nebo bez uvedení jména a obsahuje evidenční číslo. Platnost poukazu je 6 měsíců od data zaplacení.

Cena objednaných služeb:

Informace k ceně naleznete v sekci "Rekonektivní léčení v praxi". Dárkový poukaz standardně neobsahuje cenu zakoupených služeb, ale pokud si přejete, pak cenu je možné na poukaz uvést.

Forma poukazu:

1/ Elektronický (PDF) – zasílaný e-mailem – ZDARMA

2/ Tištěný – osobní vyzvednutí – ZDARMA

(Pokud byste si přáli zaslat tištěný poukaz doporučenou poštou, poplatek za poštovné /69,-Kč v rámci ČR, 109,-Kč do SR/ je přidán k fakturované částce.).

Rezervace sezení:

Termín sezení při objednání v tomto případě vybírat nepotřebujete. Konkrétní termín si vybere až sám obdarovaný dle jeho časových možností.

Čerpání poukazu:

Při objednání sezení je třeba uvést, že se jedná o sezení hrazené poukazem a uvést evidenční číslo poukazu. Poukaz je třeba odevzdat před zahájením sezení. Poukaz musí být vyčerpán nejpozději do konce data jeho platnosti. 

 

Novinky

 • SEMINÁŘ REKONEKTIVNÍHO LÉČENÍ - O.N.E. EXPERIENCE (Praha 04.10.-06.10.2019)
  SEMINÁŘ REKONEKTIVNÍHO LÉČENÍ - O.N.E. EXPERIENCE (Praha 04.10.-06.10.2019)

  "The O.N.E. Experience" (Online program "Portal" + Živý seminář "Katalyzátor" se bude konat v Praze 04.10.-06.10.2019). 

 • Pozvánka k dalšímu povídání nad knihou "Šalamoun promlouvá" - ÚT 05.03.2019
  Pozvánka k dalšímu povídání nad knihou "Šalamoun promlouvá" - ÚT 05.03.2019

  V úterý 05.03.2019 od 18:00 do cca 20:00 hodin Vás opět zveme na další zajímavé povídání na téma knihy „Šalamoun promlouvá“, věnující se práci s léčivou energií, kterou napsali Dr.Eric Pearl a Frederick Ponzlov. Jedná se o sérii chanellingů a povídání na téma rovnováhy a integrity v našem životě. Můžete se zeptat i na to, co Vás zajímá o Reconnection Healing a The Reconection. Akce se koná v našem Rekonektivním Centru (Hybernská 24, Praha 1, 3.patro), vstup je zdarma, počet míst je omezen. Máte-li zájem se této akce zúčastnit, rezervujte si své místo na: INFO@FREKVENCNI-LECENI.CZ Těšíme se na Vás!

 • Video o Rekonektivním léčení a The Reconnection
  Video o Rekonektivním léčení a The Reconnection

  Podívejte se na zajímavé video natočené v našem Rekonektivním centru, kde se dozvíte řadu zajímavých informací o Rekonektivním léčení a o procesu The Reconnection.

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..