Dárkové poukazy

Dárkové poukazy

Sezení Rekonektivního léčení je originálním dárkem nejen k Vánocům ale i k jiným příležitostem nebo výročím. Je vhodnou příležitostí jak obdarovat Vaše blízké nebo odměnit Vaše zaměstnance či partnery. 

Objednávka poukazu:

Objednávku zašlete e-mailem na info@frekvencni-leceni.cz s poznámkou, že objednáváte sezení jako dárek a přejete si vystavit dárkový poukaz. Specifikujte prosím počet objednaných sezení (doporučený počet je 1 až ideálně 3 sezení), dále uveďte Vaše jméno a fakturační adresu, Váš telefonní kontakt, jméno obdarované osoby (pokud si ho přejete uvést na poukaz). Obratem obdržíte fakturu a po jejím zaplacení je poukaz obratem vystaven. Splatnost faktury je 3 dny.   

(Pokud objednáváte poukaz za firmu, uveďte, zda je firma plátcem DPH či nikoli).   

Vystavení a platnost poukazu:

Poukaz je vystaven cca do 7 dnů po přijetí úhrady objednaného sezení, může být na jméno nebo bez uvedení jména a obsahuje evidenční číslo. Platnost poukazu je 6 měsíců od data zaplacení.

Cena objednaných služeb:

Informace k ceně naleznete v sekci "Rekonektivní léčení v praxi". Dárkový poukaz standardně neobsahuje cenu zakoupených služeb, ale pokud si přejete, pak cenu je možné na poukaz uvést.

Forma poukazu:

1/ Elektronický (PDF) – zaslaný e-mailem – ZDARMA

2/ Tištěný – zaslaný poštou (poplatek za poštovné /99,-Kč v rámci ČR, 149,-Kč do SR/ je přidán k fakturované částce).

Rezervace sezení:

Termín sezení při objednání v tomto případě vybírat nepotřebujete. Konkrétní termín si vybere až sám obdarovaný dle jeho časových možností.

Čerpání poukazu:

Při objednání sezení je třeba uvést, že se jedná o sezení hrazené poukazem a uvést evidenční číslo poukazu. Poukaz je třeba odevzdat před zahájením sezení. Poukaz musí být vyčerpán nejpozději do konce data jeho platnosti. 

 

Novinky

 • Online rezervace
  Online rezervace

  Nové termíny pro rezervace sezení budou opět otevřeny v březnu 2020. V případě jakýchkoli dotazů prosím pište na info@frekvencni-leceni.cz. 

 • Těším se na Vás V SOBOTU 21.9. a v NEDĚLI 22.9.2019 na festivalu Evolution v Holešovicích na stánku Reconnective Healing! :)
  Těším se na Vás V SOBOTU 21.9. a v NEDĚLI 22.9.2019 na festivalu Evolution v Holešovicích na stánku Reconnective Healing! :)

  V neděli v 15:30 hod můžete také v Hlavním sále navštívit zajímavou přednášku Dr.Erica Pearla na téma Rekonektivní léčení a The Reconnection. Informace k festivalu Evolution: https://www.festivalevolution.cz/

 • Výjimečná série prezentací po ČR a SR - osobně vede Dr.Eric Pearl a Jillian Fleer!
  Výjimečná série prezentací po ČR a SR - osobně vede Dr.Eric Pearl a Jillian Fleer!

  BRNO - sobota 14.9.2019, 17:00 - 20:00 hod. (Stará radnice - Křišťálový sál, 1. patro, Radnická 8-10, Brno) BRATISLAVA - neděle 15.9.2019, 18:00 - 21:00 hod. (Hotel Vienna House Easy, Galvaniho 28, Bratislava) PRAHA - čtvrtek 19.9.2019, 18:00 - 21:00 hod. (Dům Nadace ABF, Václavské náměstí 31, Praha 1) Registrace nutná!

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..