Informace k rezervacím

Informace k rezervacím

Základní informace k rezervacím: 

-- volné termíny sezení jsou k dispozici v on-line formuláři na těchto stránkách (menu vpravo nahoře)

-- termíny v on-line formuláři jsou otevřeny na 3 týdny dopředu a postupně se obsazují/z kalendáře mizí

-- v případě zájmu je možné domluvit rezervaci vzdálenějšího termínu

-- po provedení rezervace vždy vyčkejte zpětného potvrzení termínu

-- pokud preferujete jiný den/čas než je uvedeno v on-line rezervačním formuláři, je možné toto individuálně dohodnout 

 

Rezervaci sezení můžete provádět: 

-- online přes rezervační formulář ZDE (termíny jsou otevřeny 3 týdny dopředu, pro vzdálenější termín prosím pište e-mail)

-- e-mailem na adrese info@frekvencni-leceni.cz (pro rezervaci je třeba uvést celé jméno, telefon, e-mail) 

 

Rezervované služby: 

Reconnective Healing - Osobní sezení (osobní sezení v Rekonektivním Centru, adresa: Hybernská 24, 110 00 Praha 1, 3.patro)

Reconnective Healing - Distanční sezení (distanční sezení = sezení "na dálku" bez nutnosti osobní návštěvy Rekonektivního Centra, telefonický kontakt, předplatba bankovním převodem)

The Reconnection/Znovunapojení (dvě osobní sezení v Rekonektivním Centru, adresa: Hybernská 24, 110 00 Praha 1, 3.patro // pokud provádíte online rezervaci, pak rezervujte pouze termín 1.sezení a ohl.2.termínu budete obratem kontaktováni // do poznámky rezervace můžete uvést termín, který by Vám vyhovoval pro 2.sezení - toto 2.sezení je třeba absolvovat max.1-2 dny po 1.sezení)

Novinky

 • Online rezervace
  Online rezervace

  Nové termíny pro rezervace sezení budou opět otevřeny v březnu 2020. V případě jakýchkoli dotazů prosím pište na info@frekvencni-leceni.cz. 

 • Těším se na Vás V SOBOTU 21.9. a v NEDĚLI 22.9.2019 na festivalu Evolution v Holešovicích na stánku Reconnective Healing! :)
  Těším se na Vás V SOBOTU 21.9. a v NEDĚLI 22.9.2019 na festivalu Evolution v Holešovicích na stánku Reconnective Healing! :)

  V neděli v 15:30 hod můžete také v Hlavním sále navštívit zajímavou přednášku Dr.Erica Pearla na téma Rekonektivní léčení a The Reconnection. Informace k festivalu Evolution: https://www.festivalevolution.cz/

 • Výjimečná série prezentací po ČR a SR - osobně vede Dr.Eric Pearl a Jillian Fleer!
  Výjimečná série prezentací po ČR a SR - osobně vede Dr.Eric Pearl a Jillian Fleer!

  BRNO - sobota 14.9.2019, 17:00 - 20:00 hod. (Stará radnice - Křišťálový sál, 1. patro, Radnická 8-10, Brno) BRATISLAVA - neděle 15.9.2019, 18:00 - 21:00 hod. (Hotel Vienna House Easy, Galvaniho 28, Bratislava) PRAHA - čtvrtek 19.9.2019, 18:00 - 21:00 hod. (Dům Nadace ABF, Václavské náměstí 31, Praha 1) Registrace nutná!

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..