Novinky

Novinky

Pozvánka

V úterý 21.11.2017 od 17:00 hodin Vás srdečně zveme na:

PREZENTACI K SEZNÁMENÍ S NOVÝM ONLINE KURZEM REKONEKTIVNÍHO LÉČENÍ ÚROVEŇ I VČ.PROMÍTÁNÍ UKÁZEK Z KURZU

Tato akce se koná v Rekonektivním Centru, Hybernská 24, Praha 1 (3p) a je zdarma, své místo si prosím rezervujte na: info@frekvencni-leceni.cz. Těšíme se na Vás!

Tento online kurz je součástí balíčku "O.N.E.Experience", který se skládá z Online kurzu Úrovně I a Živého semináře Úrovně II konajícího se v Praze ve dnech 09.-11.03.2018.

!! POZOR !! : 
Zvýhodněná cena balíčku ONE Experience (21.000,-Kč) platí pouze při zaplacení do 30.11.2017 !

ONLINE KURZ Vás seznámí nejen s filozofií Rekonektivního léčení, ale také Vás velmi poutavou formou naučí Rekonektivní energii objevovat, vnímat ji a naučíte se základy práce s touto energií. Připraveno je pro Vás 8 nabitých hodin online kurzu, čeká Vás moderní, zajímavá, interaktivní a poutavá prezentace s prostorem pro vlastní práci a ověření získaných dovedností. Výhodou tohoto kurzu je možnost procházet si jednotlivé kapitoly vlastním tempem, přehrát si a zopakovat si znovu co Vám není jasné a díky tomu si kurz naplno užít.

Na navazujícím ŽIVÉM SEMINÁŘI se pod osobním vedením Erica Pearla a jeho týmu komplexněji naučíte a prakticky si vyzkoušíte Rekonektivní léčení, budete mít příležitost sdílet své zkušenosti s ostatními účastníky kurzu, seznámíte se s tím, jak o této práci mluvit s klienty nebo jak vést svoji praxi, dozvíte se více o vědeckých poznatcích souvisejících s tímto oborem a řadu dalších zajímavých informací. Po úspěšném absolvování tohoto semináře obdržíte osvědčení jako "Praktik Rekonektivního léčení".

Bližší informace: http://frekvencni-leceni.cz/…/rekonektivn…/vzdelani-v-oboru/

Novinky

 • The Reconnection
  The Reconnection

  Chcete se posunout v osobním životě, ve vztazích, v kariéře nebo v podnikání? Proces THE RECONNECTION je evolučním procesem, který přináší harmonizaci a reorganizaci ve všech aspektech Vašeho života! Termíny pro online rezervace jsou otevřeny v rezervačním formuláři, v případě zájmu o jiný termín pište prosím na info@frekvencni-leceni.cz.) Těším se na Vás!

 • Reconnective Healing
  Reconnective Healing

  Metoda, která pomáhá tělu léčit se přirozeným procesem! Působí přímo na příčinu Vašich problémů a vrací Vaše tělo zpět do frekvence zdraví a rovnováhy. Reconnective Healing je léčením ve velmi jiném smyslu, než co jsme se naučili vnímat, rozumět, věřit nebo přijímat. Toto léčení je o evolučním procesu, který vznikl prostřednictvím spoluvytváření při nejvyšší vibrační interakci s vesmírem. Je to o restrukturalizaci naší DNA.  Termíny pro online rezervace jsou otevřeny v rezervačním formuláři, v případě zájmu o jiný termín pište prosím na info@frekvencni-leceni.cz. Těším se na Vás!  

 • Reconnective Healing - distanční sezení
  Reconnective Healing - distanční sezení

  Výhodou frekvencí Rekonektivního léčení je, že jsou nezávislé na času a místě, proto není nutné být v době sezení ve společné místnosti, zemi, kontinentu. Těmto sezením se říká distanční sezení, neboli sezení na dálku. Každé takové sezení přispívá k rozšiřování vědomí, soudržnosti a harmonie života Vašeho, Vaší rodiny, společnosti, celé planety. Termíny pro online rezervace jsou otevřeny v rezervačním formuláři, v případě zájmu o jiný termín pište prosím na info@frekvencni-leceni.cz.) Těším se na Vás!

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..