Novinky

Novinky

Rekonektivní léčení na výstavě "Ezotera"

Již tradičně bude na výstavě Ezotera (25.-26.11.2017) otevřena poradna Rekonektivního léčení. Poradna bude k dispozici so+ne od 10:00 hod do 17:00 hod.

Pokud uvažujete o zakoupení Vánočního dárku, můžete se na místě informovat a objednat si vystavení dárkového poukazu na Rekonektivní léčení. K dispozici budou také informace k Online kurzu a k Živému semináři Rekonektivního léčení. 

(Výstava se koná na adrese: Hala TJ Pankrác, Lomnického 1, Praha 4-Nusle - 150 m od metra "Pražského povstání").

Novinky

 • Vaše sezení můžete nyní rezervovat online
  Vaše sezení můžete nyní rezervovat online

  Nové termíny pro online rezervace sezení jsou pro Vás otevřeny v rezervačním formuláři. V případě dotazu na jiný termín mne prosím kontaktujte na info@frekvencni-leceni.cz. Těším se na Vás! :)

 • Reconnective Healing - distanční sezení
  Reconnective Healing - distanční sezení

  Výhodou frekvencí Rekonektivního léčení je, že jsou nezávislé na času a místě, proto není nutné být v době sezení ve společné místnosti, zemi, kontinentu. Těmto sezením se říká distanční sezení, neboli sezení na dálku. Každé takové sezení přispívá k rozšiřování vědomí, soudržnosti a harmonie života Vašeho, Vaší rodiny, společnosti, celé planety. Termíny pro online rezervace jsou otevřeny v rezervačním formuláři, v případě zájmu o jiný termín pište prosím na info@frekvencni-leceni.cz. Těším se na Vás!

 • The Reconnection
  The Reconnection

  Chcete se posunout v osobním životě, ve vztazích, v kariéře nebo v podnikání? Proces THE RECONNECTION je evolučním procesem, který přináší harmonizaci a reorganizaci ve všech aspektech Vašeho života! Termíny pro online rezervace jsou otevřeny v rezervačním formuláři, v případě zájmu o jiný termín pište prosím na info@frekvencni-leceni.cz.) Těším se na Vás!