Další informace

Další informace

Základní informace:

Sezení probíhají v příjemných prostorách Rekonektivního Centra na adrese: Rekonektivní Centrum, Hybernská 24, Praha 1. Rekonektivní Centrum se nachází ve 3.patře.

Každé jednotlivé sezení trvá 30 minut, pro návštěvu Centra si však prosím vyhraďte min.50-60 minut. Absolvování sezení Vás nijak neomezí při Vašich dalších denních činnostech.

Užitečná doporučení k Vašemu sezení naleznete ZDE

Rezervace termínu:

Termín Vašeho sezení si prosím předem rezervujte. Rezervovat můžete on-line přes rezervační formulář ZDE , nebo e-mailem ( info@frekvencni-leceni.cz ) nebo telefonicky. Termín Vašeho sezení Vám bude písemně potvrzen. Pro rezervaci uveďte prosím Vaše celé jméno, telefonní číslo a e-mailovou adresu.

Je vhodné si rezervovat termíny pro všechna Vaše plánovaná sezení najednou, aby nedošlo k obsazení termínů jinými zájemci a abyste mohli všechna sezení absolvovat v doporučeném časovém rozmezí 7 až 10 dnů.

Pro proces The Reconnection-Znovunapojení si prosím rezervujte termíny ideálně ve dvou dnech za sebou. Proces je třeba dokončit nejdéle do 72 hodin.

Pokud nenajdete vhodný termín v online formuláři, zašlete prosím Váš požadavek e-mailem nebo zavolejte.  

Informace k úhradě:

Úhrada sezení probíhá před započetím sezení. Informace k úhradě naleznete ZDE

Dárkové poukazy:

Pokud byste rádi zakoupili sezení Rekonektivního léčení jako dárek, je možné vystavit dárkový poukaz elektronický nebo tištěný. Bližší informace k dárkovým poukazům naleznete ZDE.  

Další informace:

V případě osob s náročnějším zdravotním stavem je vhodné předem konzultovat vhodnost přesunu. Sezení Rekonektivního léčení je možné absolvovat na dálku bez osobní přítomnosti praktika a není nutné zatěžovat pacienta přesunem, je-li pro něj náročný. Efekt sezení na dálku je stejný, jako u sezení osobního.


ZAJÍMAVÉ VIDEO o Rekonektivním Centru a Rekonektivním léčení:  

VIDEO REKONEKTIVNÍ CENTRUM A REKONEKTIVNÍ LÉČENÍ 

Novinky

 • Vaše sezení můžete nyní rezervovat online
  Vaše sezení můžete nyní rezervovat online

  Nové termíny pro online rezervace sezení jsou pro Vás otevřeny v rezervačním formuláři. V případě dotazu na jiný termín mne prosím kontaktujte na info@frekvencni-leceni.cz. Těším se na Vás! :)

 • Reconnective Healing - distanční sezení
  Reconnective Healing - distanční sezení

  Výhodou frekvencí Rekonektivního léčení je, že jsou nezávislé na času a místě, proto není nutné být v době sezení ve společné místnosti, zemi, kontinentu. Těmto sezením se říká distanční sezení, neboli sezení na dálku. Každé takové sezení přispívá k rozšiřování vědomí, soudržnosti a harmonie života Vašeho, Vaší rodiny, společnosti, celé planety. Termíny pro online rezervace jsou otevřeny v rezervačním formuláři, v případě zájmu o jiný termín pište prosím na info@frekvencni-leceni.cz. Těším se na Vás!

 • The Reconnection
  The Reconnection

  Chcete se posunout v osobním životě, ve vztazích, v kariéře nebo v podnikání? Proces THE RECONNECTION je evolučním procesem, který přináší harmonizaci a reorganizaci ve všech aspektech Vašeho života! Termíny pro online rezervace jsou otevřeny v rezervačním formuláři, v případě zájmu o jiný termín pište prosím na info@frekvencni-leceni.cz.) Těším se na Vás!