Dárkové poukazy

Dárkové poukazy

Sezení Rekonektivního léčení je originálním dárkem nejen k Vánocům ale i k jiným příležitostem nebo výročím. Je vhodnou příležitostí jak obdarovat Vaše blízké nebo odměnit Vaše zaměstnance či partnery. 

Objednávka poukazu:

Objednávku zašlete e-mailem na info@frekvencni-leceni.cz s poznámkou, že objednáváte sezení jako dárek a přejete si vystavit dárkový poukaz. Specifikujte prosím počet objednaných sezení (doporučený počet je 1 až ideálně 3 sezení), dále uveďte Vaše jméno a fakturační adresu, Váš telefonní kontakt, jméno obdarované osoby (pokud si ho přejete uvést na poukaz). Obratem obdržíte fakturu a po jejím zaplacení je poukaz obratem vystaven. Splatnost faktury je 3 dny.   

(Pokud objednáváte poukaz za firmu, uveďte, zda je firma plátcem DPH či nikoli).   

Vystavení a platnost poukazu:

Poukaz je vystaven cca do 7 dnů po přijetí úhrady objednaného sezení, může být na jméno nebo bez uvedení jména a obsahuje evidenční číslo. Platnost poukazu je 6 měsíců od data zaplacení.

Cena objednaných služeb:

Informace k ceně naleznete v sekci "Rekonektivní léčení v praxi". Dárkový poukaz standardně neobsahuje cenu zakoupených služeb, ale pokud si přejete, pak cenu je možné na poukaz uvést.

Forma poukazu:

1/ Elektronický (PDF) – zaslaný e-mailem – ZDARMA

2/ Tištěný – zaslaný poštou (poplatek za poštovné /99,-Kč v rámci ČR, 149,-Kč do SR/ je přidán k fakturované částce).

Rezervace sezení:

Termín sezení při objednání v tomto případě vybírat nepotřebujete. Konkrétní termín si vybere až sám obdarovaný dle jeho časových možností.

Čerpání poukazu:

Při objednání sezení je třeba uvést, že se jedná o sezení hrazené poukazem a uvést evidenční číslo poukazu. Poukaz je třeba odevzdat před zahájením sezení. Poukaz musí být vyčerpán nejpozději do konce data jeho platnosti. 

 

Novinky

 • Vaše sezení můžete nyní rezervovat online
  Vaše sezení můžete nyní rezervovat online

  Nové termíny pro online rezervace sezení jsou pro Vás otevřeny v rezervačním formuláři. V případě dotazu na jiný termín mne prosím kontaktujte na info@frekvencni-leceni.cz. Těším se na Vás! :)

 • Reconnective Healing - distanční sezení
  Reconnective Healing - distanční sezení

  Výhodou frekvencí Rekonektivního léčení je, že jsou nezávislé na času a místě, proto není nutné být v době sezení ve společné místnosti, zemi, kontinentu. Těmto sezením se říká distanční sezení, neboli sezení na dálku. Každé takové sezení přispívá k rozšiřování vědomí, soudržnosti a harmonie života Vašeho, Vaší rodiny, společnosti, celé planety. Termíny pro online rezervace jsou otevřeny v rezervačním formuláři, v případě zájmu o jiný termín pište prosím na info@frekvencni-leceni.cz. Těším se na Vás!

 • The Reconnection
  The Reconnection

  Chcete se posunout v osobním životě, ve vztazích, v kariéře nebo v podnikání? Proces THE RECONNECTION je evolučním procesem, který přináší harmonizaci a reorganizaci ve všech aspektech Vašeho života! Termíny pro online rezervace jsou otevřeny v rezervačním formuláři, v případě zájmu o jiný termín pište prosím na info@frekvencni-leceni.cz.) Těším se na Vás!