Informace k rezervacím

Informace k rezervacím

Základní informace k rezervacím: 

-- volné termíny sezení jsou k dispozici v on-line formuláři na těchto stránkách (menu vpravo nahoře)

-- termíny v on-line formuláři jsou otevřeny na 3 týdny dopředu a postupně se obsazují/z kalendáře mizí

-- v případě zájmu je možné domluvit rezervaci vzdálenějšího termínu

-- po provedení rezervace vždy vyčkejte zpětného potvrzení termínu

-- pokud preferujete jiný den/čas než je uvedeno v on-line rezervačním formuláři, je možné toto individuálně dohodnout 

 

Rezervaci sezení můžete provádět: 

-- online přes rezervační formulář ZDE (termíny jsou otevřeny 3 týdny dopředu, pro vzdálenější termín prosím pište e-mail)

-- e-mailem na adrese info@frekvencni-leceni.cz (pro rezervaci je třeba uvést celé jméno, telefon, e-mail) 

 

Rezervované služby: 

Reconnective Healing - Osobní sezení (osobní sezení v Rekonektivním Centru, adresa: Hybernská 24, 110 00 Praha 1, 3.patro)

Reconnective Healing - Distanční sezení (distanční sezení = sezení "na dálku" bez nutnosti osobní návštěvy Rekonektivního Centra, telefonický kontakt, předplatba bankovním převodem)

The Reconnection/Znovunapojení (dvě osobní sezení v Rekonektivním Centru, adresa: Hybernská 24, 110 00 Praha 1, 3.patro // pokud provádíte online rezervaci, pak rezervujte pouze termín 1.sezení a ohl.2.termínu budete obratem kontaktováni // do poznámky rezervace můžete uvést termín, který by Vám vyhovoval pro 2.sezení - toto 2.sezení je třeba absolvovat max.1-2 dny po 1.sezení)

Novinky

 • The Reconnection
  The Reconnection

  Chcete se posunout v osobním životě, ve vztazích, v kariéře nebo v podnikání? Proces THE RECONNECTION je evolučním procesem, který přináší harmonizaci a reorganizaci ve všech aspektech Vašeho života! Termíny pro online rezervace jsou otevřeny v rezervačním formuláři, v případě zájmu o jiný termín pište prosím na info@frekvencni-leceni.cz.) Těším se na Vás!

 • Reconnective Healing
  Reconnective Healing

  Metoda, která pomáhá tělu léčit se přirozeným procesem! Působí přímo na příčinu Vašich problémů a vrací Vaše tělo zpět do frekvence zdraví a rovnováhy. Reconnective Healing je léčením ve velmi jiném smyslu, než co jsme se naučili vnímat, rozumět, věřit nebo přijímat. Toto léčení je o evolučním procesu, který vznikl prostřednictvím spoluvytváření při nejvyšší vibrační interakci s vesmírem. Je to o restrukturalizaci naší DNA.  Termíny pro online rezervace jsou otevřeny v rezervačním formuláři, v případě zájmu o jiný termín pište prosím na info@frekvencni-leceni.cz. Těším se na Vás!  

 • Reconnective Healing - distanční sezení
  Reconnective Healing - distanční sezení

  Výhodou frekvencí Rekonektivního léčení je, že jsou nezávislé na času a místě, proto není nutné být v době sezení ve společné místnosti, zemi, kontinentu. Těmto sezením se říká distanční sezení, neboli sezení na dálku. Každé takové sezení přispívá k rozšiřování vědomí, soudržnosti a harmonie života Vašeho, Vaší rodiny, společnosti, celé planety. Termíny pro online rezervace jsou otevřeny v rezervačním formuláři, v případě zájmu o jiný termín pište prosím na info@frekvencni-leceni.cz.) Těším se na Vás!

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..