The Reconnection pro Váš osobní rozvoj

The Reconnection pro Váš osobní rozvoj

Stále hledáte, co může podpořit Váš osobní rozvoj nejen v osobním, ale také v profesním životě?

V oblasti kariéry jsou sledovány zajímavé změny, které proces The Reconnection přináší do života, ať už to je například ujasnění priorit a cílů, zvýšení motivace a kreativity, upevnění sebedůvěry, eliminace stresu nebo zvýšení efektivity atd. Celkově je vnímáno zrychlení všech procesů a hlubší uvědomění, porozumění a pochopení života a cílů.

Jak mohou FIRMY podpořit svůj vrcholový management i řadové zaměstnance?

Využijte možnosti podpořit osobní rozvoj klíčových zaměstnanců Vaší firmy, ale také svých řadových zaměstnanců - v rámci firemního bonusu jim nabídněte absolvovat proces The Reconnection!

Co mohou PODNIKATELÉ udělat pro svůj osobní rozvoj?

Proces The Reconnection může pomoci i Vašemu osobnímu posunu v rámci Vašeho podnikání a při řízení, rozhodování a ujasňování priorit. 

 

Proces The Reconnection se provádí 1x za život během dvou sezení a je významným evolučním procesem. Bližší informace naleznete zde: http://frekvencni-leceni.cz/cs/the-reconnection/

Novinky

 • Vaše sezení můžete nyní rezervovat online
  Vaše sezení můžete nyní rezervovat online

  Nové termíny pro online rezervace sezení jsou pro Vás otevřeny v rezervačním formuláři. V případě dotazu na jiný termín mne prosím kontaktujte na info@frekvencni-leceni.cz. Těším se na Vás! :)

 • Reconnective Healing - distanční sezení
  Reconnective Healing - distanční sezení

  Výhodou frekvencí Rekonektivního léčení je, že jsou nezávislé na času a místě, proto není nutné být v době sezení ve společné místnosti, zemi, kontinentu. Těmto sezením se říká distanční sezení, neboli sezení na dálku. Každé takové sezení přispívá k rozšiřování vědomí, soudržnosti a harmonie života Vašeho, Vaší rodiny, společnosti, celé planety. Termíny pro online rezervace jsou otevřeny v rezervačním formuláři, v případě zájmu o jiný termín pište prosím na info@frekvencni-leceni.cz. Těším se na Vás!

 • The Reconnection
  The Reconnection

  Chcete se posunout v osobním životě, ve vztazích, v kariéře nebo v podnikání? Proces THE RECONNECTION je evolučním procesem, který přináší harmonizaci a reorganizaci ve všech aspektech Vašeho života! Termíny pro online rezervace jsou otevřeny v rezervačním formuláři, v případě zájmu o jiný termín pište prosím na info@frekvencni-leceni.cz.) Těším se na Vás!