Vzdělání v oboru (kurzy, semináře)

Vzdělání v oboru (kurzy, semináře)

Aktuálně nabízené kurzy a semináře:

"The O.N.E. Experience" (Online program "Portál" + Živý seminář "Katalyzátor" Praha 04.10.-06.10.2019)

"Katalyzátor" (Pouze Živý seminář "Katalyzátor" Praha 04.10.-06.10.2019)

(Informace naleznete níže)  

*****

THE O.N.E. EXPERIENCE - BALÍČEK

( ONLINE PROGRAM "PORTÁL" + ŽIVÝ SEMINÁŘ "KATALYZÁTOR" / PRAHA, 04.10.-06.10.2019 )

Balíček obsahuje Online program "Portál" a následnou účast na Živém semináři "Katalyzátor" - nejprve je třeba, abyste absolvovali online program (každý účastník musí mít pro sledování online programu Portál/Základy Reconnective Healing svůj vlastní účet, musí si ho zakoupit nebo tento kurz pro něj musí zakoupit někdo jiný. Tímto způsobem je monitorováno úspěšné dokončení kurzu. Je možné, že kurz sledujete s přáteli nebo rodinou, ale pouze ten, na koho je účet registrován, má právo zúčastnit se Živého víkendového programu). Po úspěšném dokončení online programu se můžete zúčastnit i živého semináře, který se koná v Praze v termínu 04.10.-06.10.2019. Na živém semináři se pak pod osobním vedením Erica Pearla a jeho týmu komplexněji naučíte a prakticky si vyzkoušíte Rekonektivní léčení, budete mít příležitost sdílet své zkušenosti s ostatními účastníky kurzu, seznámíte se s tím, jak o této práci mluvit s klienty nebo jak vést svoji praxi, dozvíte se více o vědeckých poznatcích souvisejících s tímto oborem a řadu dalších zajímavých informací. Po úspěšném absolvování tohoto semináře obdržíte osvědčení jako "Praktik Reconnective Healing".

Online program je v českém jazyce, živý seminář je tlumočen do češtiny.   


A/ CENA BALÍČKU "THE O.N.E. EXPERIENCE":

(Balíček obsahuje online program "Portál" + Živý seminář "Katalyzátor" Praha 2019)

CENA ... 28.900,-Kč

Možnost objednat VIP Vstupenku - VIP vstupenka obsahuje: Rezervované VIP místo v prvních 2 řadách u pódia, Osobní 2 hodinové setkání s Dr.Ericem Pearlem a Jillian Fleer v sobotu večer, Expresní registrace bez čekání. CENA VIP VSTUPENKY ... 39.900,-Kč

 

B/ CENA SAMOSTATNÉHO ŽIVÉHO SEMINÁŘE "KATALYZÁTOR" PRAHA 2019:

(Pro objednání pouze tohoto semináře je nutné, abyste již měli zakoupen Online program)

CENA ... 24.500,-Kč

Možnost objednat VIP Vstupenku - VIP vstupenka obsahuje:: Rezervované VIP místo v prvních 2 řadách u pódia, Osobní 2 hodinové setkání s Dr.Ericem Pearlem a Jillian Fleer v sobotu večer, Expresní registrace bez čekání. CENA VIP VSTUPENKY ... 35.500,-Kč

 

Předpokladem osobní účasti na Živém semináři "Katalyzátor" je:

-- úspěšné dokončení Online programu "Portál"

-- absolvování alespoň jednoho sezení Reconnective Healing u certifikovaného Praktika Reconnective Healing. (Sezení bude sice možné domluvit také na místě, ale vzhledem k velmi limitovaným časovým možnostem je doporučeno mít sezení absolvované již před seminářem. Máte-li o sezení zájem, pište na info@frekvencni-leceni.cz - garantovaná spec.cena za sezení Reconnective Healing pro účastníky semináře, kteří objednají sezení přes frekvencni-leceni.cz a absolvují ho do 30.09.2019 je 2.900,-Kč.)


PŘIHLÁŠENÍ:

Na info@frekvencni-leceni.cz zašlete prosím své kontaktní údaje (celé jméno, telefon, e-mail) a sdělte o jakou variantu kurzu máte zájem. Obratem obdržíte instrukce k objednání. 


DALŠÍ VARIANTY KURZU: 

Pokud jste již v minulosti živý seminář absolvovali, můžete si ho zopakovat a využít kurzovného se slevou 33%  

 

Nové video k semináři:

V případě jakýchkoli dotazů pište na info@frekvencni-leceni.cz nebo volejte na tel.777 706 027. 

Novinky

 • Online rezervace
  Online rezervace

  Nové termíny pro rezervace sezení budou opět otevřeny v březnu 2020. V případě jakýchkoli dotazů prosím pište na info@frekvencni-leceni.cz. 

 • Těším se na Vás V SOBOTU 21.9. a v NEDĚLI 22.9.2019 na festivalu Evolution v Holešovicích na stánku Reconnective Healing! :)
  Těším se na Vás V SOBOTU 21.9. a v NEDĚLI 22.9.2019 na festivalu Evolution v Holešovicích na stánku Reconnective Healing! :)

  V neděli v 15:30 hod můžete také v Hlavním sále navštívit zajímavou přednášku Dr.Erica Pearla na téma Rekonektivní léčení a The Reconnection. Informace k festivalu Evolution: https://www.festivalevolution.cz/

 • Výjimečná série prezentací po ČR a SR - osobně vede Dr.Eric Pearl a Jillian Fleer!
  Výjimečná série prezentací po ČR a SR - osobně vede Dr.Eric Pearl a Jillian Fleer!

  BRNO - sobota 14.9.2019, 17:00 - 20:00 hod. (Stará radnice - Křišťálový sál, 1. patro, Radnická 8-10, Brno) BRATISLAVA - neděle 15.9.2019, 18:00 - 21:00 hod. (Hotel Vienna House Easy, Galvaniho 28, Bratislava) PRAHA - čtvrtek 19.9.2019, 18:00 - 21:00 hod. (Dům Nadace ABF, Václavské náměstí 31, Praha 1) Registrace nutná!

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..