The Reconnection pro Váš osobní rozvoj

The Reconnection pro Váš osobní rozvoj

Stále hledáte, co může podpořit Váš osobní rozvoj nejen v osobním, ale také v profesním životě?

V oblasti kariéry jsou sledovány zajímavé změny, které proces The Reconnection přináší do života, ať už to je například ujasnění priorit a cílů, zvýšení motivace a kreativity, upevnění sebedůvěry, eliminace stresu nebo zvýšení efektivity atd. Celkově je vnímáno zrychlení všech procesů a hlubší uvědomění, porozumění a pochopení života a cílů.

Jak mohou FIRMY podpořit svůj vrcholový management i řadové zaměstnance?

Využijte možnosti podpořit osobní rozvoj klíčových zaměstnanců Vaší firmy, ale také svých řadových zaměstnanců - v rámci firemního bonusu jim nabídněte absolvovat proces The Reconnection!

Co mohou PODNIKATELÉ udělat pro svůj osobní rozvoj?

Proces The Reconnection může pomoci i Vašemu osobnímu posunu v rámci Vašeho podnikání a při řízení, rozhodování a ujasňování priorit. 

 

Proces The Reconnection se provádí 1x za život během dvou sezení a je významným evolučním procesem. Bližší informace naleznete zde: http://frekvencni-leceni.cz/cs/the-reconnection/

Novinky

 • Online rezervace
  Online rezervace

  Nové termíny pro rezervace sezení budou opět otevřeny v březnu 2020. V případě jakýchkoli dotazů prosím pište na info@frekvencni-leceni.cz. 

 • Těším se na Vás V SOBOTU 21.9. a v NEDĚLI 22.9.2019 na festivalu Evolution v Holešovicích na stánku Reconnective Healing! :)
  Těším se na Vás V SOBOTU 21.9. a v NEDĚLI 22.9.2019 na festivalu Evolution v Holešovicích na stánku Reconnective Healing! :)

  V neděli v 15:30 hod můžete také v Hlavním sále navštívit zajímavou přednášku Dr.Erica Pearla na téma Rekonektivní léčení a The Reconnection. Informace k festivalu Evolution: https://www.festivalevolution.cz/

 • Výjimečná série prezentací po ČR a SR - osobně vede Dr.Eric Pearl a Jillian Fleer!
  Výjimečná série prezentací po ČR a SR - osobně vede Dr.Eric Pearl a Jillian Fleer!

  BRNO - sobota 14.9.2019, 17:00 - 20:00 hod. (Stará radnice - Křišťálový sál, 1. patro, Radnická 8-10, Brno) BRATISLAVA - neděle 15.9.2019, 18:00 - 21:00 hod. (Hotel Vienna House Easy, Galvaniho 28, Bratislava) PRAHA - čtvrtek 19.9.2019, 18:00 - 21:00 hod. (Dům Nadace ABF, Václavské náměstí 31, Praha 1) Registrace nutná!

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..