Reservation

Reservation

News

 • Termíny sezení zima 2020/2021
  Termíny sezení zima 2020/2021

  Termíny v období podzim-zima 2020 se nyní výjimečně domlouvají individuálně (mimo rezervační formulář). Na info@frekvencni-leceni.cz prosím napište, jaké jsou Vaše možnosti (vč.víkendů) a ráda s Vámi termín doladím. Děkuji a těším se na Vás. (POZN:: TERMÍNY NYNÍ ONLINE OTEVŘENY POUZE PRO VARIANTU DISTANČNÍHO REKONEKTIVNÍHO LÉČENÍ)

 • Reconnective Healing - distance healing
  Reconnective Healing - distance healing

  The advantage of Reconnective Healing frequencies is that they are independent on time and place, so it is not necessary to be in the same room, country, continent at the time of the session. These sessions are called distance sessions. Each such session contributes to the expansion of consciousness, cohesion and harmony of life - your life, your family, society, the whole planet.. Dates for online reservations are open in the booking form, if you are interested in another date, please write to info@frekvencni-leceni.cz. I look forward to you!

 • The Reconnection
  The Reconnection

  Do you want to move in your life, relationships, career or business? THE RECONNECTION process is an evolutionary process that brings harmony and reorganization to all aspects of your life! Dates for online reservations are open in the booking form, if you are interested in another date, please write to info@frekvencni-leceni.cz. I look forward to you!