Novinky

Novinky

Dárkové poukazy

Sezení Rekonektivního léčení je originálním dárkem, ať už chcete obdarovat Vaše blízké nebo odměnit Vaše zaměstnance či spolupracovníky. 

 

Poukaz lze zakoupit k různým příležitostem. Pokud zakoupíte poukaz jako dárek, nemusíte hned vybírat termín sezení, ten si vybere obdarovaný sám podle svých časových možností až poté, co poukaz obdrží - poukaz má platnost 6 měsíců.

(Pokud již nyní chcete zakoupit poukaz jako dárek např.k Vánocům nebo k jiné události, platnost poukazu je možno na požádání prodloužit tak, aby byla 3 měsíce od předání - uveďte toto prosím do objednávky poukazu).

Poukazy jsou zasílány zdarma e-mailem v PDF, nebo je můžete mít i tištěné (za drobný poplatek za poštovné nebo zdarma při osobním vyzvednutí). 

Pro nákup poukazu můžete také využít benefitních poukázek

Bližší informace: http://frekvencni-leceni.cz/cs/dalsi-informace/darkove-poukazy/ 

Novinky

 • The Reconnection
  The Reconnection

  Chcete se posunout v osobním životě, ve vztazích, v kariéře nebo v podnikání? Proces THE RECONNECTION je evolučním procesem, který přináší harmonizaci a reorganizaci ve všech aspektech Vašeho života! Termíny pro online rezervace jsou otevřeny v rezervačním formuláři, v případě zájmu o jiný termín pište prosím na info@frekvencni-leceni.cz.) Těším se na Vás!

 • Reconnective Healing
  Reconnective Healing

  Metoda, která pomáhá tělu léčit se přirozeným procesem! Působí přímo na příčinu Vašich problémů a vrací Vaše tělo zpět do frekvence zdraví a rovnováhy. Reconnective Healing je léčením ve velmi jiném smyslu, než co jsme se naučili vnímat, rozumět, věřit nebo přijímat. Toto léčení je o evolučním procesu, který vznikl prostřednictvím spoluvytváření při nejvyšší vibrační interakci s vesmírem. Je to o restrukturalizaci naší DNA.  Termíny pro online rezervace jsou otevřeny v rezervačním formuláři, v případě zájmu o jiný termín pište prosím na info@frekvencni-leceni.cz. Těším se na Vás!  

 • Reconnective Healing - distanční sezení
  Reconnective Healing - distanční sezení

  Výhodou frekvencí Rekonektivního léčení je, že jsou nezávislé na času a místě, proto není nutné být v době sezení ve společné místnosti, zemi, kontinentu. Těmto sezením se říká distanční sezení, neboli sezení na dálku. Každé takové sezení přispívá k rozšiřování vědomí, soudržnosti a harmonie života Vašeho, Vaší rodiny, společnosti, celé planety. Termíny pro online rezervace jsou otevřeny v rezervačním formuláři, v případě zájmu o jiný termín pište prosím na info@frekvencni-leceni.cz.) Těším se na Vás!

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..